Leden 2008

Podpisy-Vanessa&Zac

27. ledna 2008 v 9:54 | Kikuška |  Podpisy
Píšte do komentíku čo si myslíte :DD

Prosíííím vás!!!

26. ledna 2008 v 12:23 | Kikuška |  Úvod
Prosím vás o niečo...Na mojom druhom blogu WWW.THESIMS24EVER.BLOG.CZ je bleskovka a sútaž o naj Miss Sims...A kedže ešte nikto bleskovku neviplnil a ani sa nikto neprihlásil do sútaže tak vás o to prosím...A budem velmi rada ked sa prihlásite aj do SONB tu na tomto blogu...Prihlášku nájdete pod týmto článkom...PAPA :D

Zas new blog!!!

25. ledna 2008 v 19:39 | Kikuška |  Úvod
Tak som sa rozhodla že si založím nový blogís...Tento krát o hre The Sims 2 bo ju mocky looobim...Naj hra na swete xD...Samozrejme tento blog neruším a budem sem stále niečo nové pridávat...Ale bola by som rada keby ste chceckli teda ten moj nový blog...WWW.THESIMS24EVER.BLOG.CZ A prosííím...Pridajte nejaké komentíky, zahlasujte v anketkách a zapojte sa do bleskowiek a sútaží...Budem vám mocinko vdačná...KUJEEEM...Paaa

Moja ponuka PC hier

19. ledna 2008 v 16:24 | Kikuška |  Úvod
MOJA PONUKA PC HIER
Rozhodla som sa, že na blogís dám moje hry...Ak máte o nejakú alebo aj nejaké záujem tak píšte do komentíku alebo radšej cez email kikus1010@azet.sk Hru by som poslala poštou a cena by bola podla populárnosti hry. . A pozor!!!Čechom nepredávam preože nemienim posielat do Česka takže iba Slováci!!!
Zoo tycoon 2
Medvedie srdce
Stratený v Europe
Polda 4
Taxi drive 2006
Toy story 2
Divoké vlny
Kura matic
Zoo empire
City life

Moja ponuka DVD filmov

19. ledna 2008 v 16:18 | Kikuška |  Úvod
MOJA PONUKA DVD
Rozhodla som sa, že na blogís dám moje filmíky...Ak máte o nejaký alebo aj nejaké záujem tak píšte do komentíku alebo radšej cez email kikus1010@azet.sk DVD by som poslala poštou a cena by bola asi tak 60 Sk+poštovné. Takže okolo 70 Sk. A pozor!!!Čechom nepredávam preože nemienim posielat do Česka takže iba Slováci!!!
Piráti Karibiku 1
Piráti Karibiku 3
Narnia
Hladá sa Nemo
Medvedie srdce
Garfield
Doba ladová 2
Harry Potter 1
Harry Potter 2
Harry Potter 3
Myšiak Stuart Little 2
Slepačí úlet
Do hlubiny
Účastníci zájazdu
Snowbordáci
V tom dome straší
Kate a Leopold
Polárny expres
Za plotom
Divočina

Roxxie časáááky

13. ledna 2008 v 13:43 | Kikuška |  COOL veci aj prepadáky xD
Thaq tu mám pre vás nejaké rokeec časáky ktoré asi každý pozná...Ale ak nepoznáš thaq utekaj hned teraz do obchodu a kupuj hooo :DDDD

Hehe....Thaq Bravo Girl si ja často kupujem...Superrrr


A o Brave už ani nehoworííím...Cool časáčik...Cmaq


Super Slovak časááák...IN-ko letííí....Cmaq..A ete kto mu je na titulke moooj Orlííík..Cmaaaaaq...žeriem xD


Aj kamarááát je super časáčik saqq moj???:DCmaq...Aj teba som si kúpila síce len raz ale thaq super časák to je...Určo ete dakedy kúpim :D

Zac Efron

13. ledna 2008 v 13:36 | Kikuška |  High School Musical
titulka

Vanessa Hudgens

13. ledna 2008 v 13:30 | Kikuška |  High School Musical

Ashley Tisdale

13. ledna 2008 v 13:25 | Kikuška |  High School Musical

Ashley Tisdale Ashley Tisdale

.:Emo Pics:.

12. ledna 2008 v 10:59 | Kikuška |  EMO
f3584c74.jpg
Photobucket - Video and Image Hosting.:Emo Girls:.

12. ledna 2008 v 10:55 | Kikuška |  EMO

2383841.jpg 2710271.jpg 2710313.jpg 2786788.jpg 2786643.jpg 2710509.jpg 2710416.jpg 2388878.jpg 2388951.jpg 2388973.jpg 2197086.jpg 2191273.jpg 2513017.jpg 2880193.jpg 2975230.jpg 2975721.jpg 2975643.jpg 2975466.jpg 2383846.jpg

Ako byt EMO???

12. ledna 2008 v 10:53 | Kikuška |  EMO

Jak být emo?

Pokud chceš být in, měl bys bejt emo! Proč? Protože emo teď děsně moc frčí a kdo není emo, jakoby nebyl! Vážně, móda pseudo punkerů či psedudo hiphoperů je už dávno mimo, zapomeň na styly jako je punk nebo hiphop a buď emo. Jen tak tak budeš skutečně in.

Co je to emo styl?

Ty nevíš co je emo? Nevadí, od toho tu jsme, abychom ti to objasnili. Emo je všechno! Kdysi se sice říkalo, že všechno je techno, ale tahle doba už je dávno pryč a odvál ji vítr stejně jako výše uvedené vlny punku nebo hiphopu. V širším měřítku je emo v první řadě hudební styl. Moc dobrý hudební styl. Dost těžko se to popisuje, ale je to taková hudba, ve které jsou emoce, je hodně depresívní, zpívá se o vztazích, nenaplněných láskách, myšlenkách na sebevraždu a podobných pesimistických věcech. (Pozor: nepleť si to s gothic stylem - ten je k ničemu a hlavně není in!).
Real emo a pseudoemo, pozor na to!
Emo má své kořeny hodně v minulosti (v době, kdy jsi ani ty nebyl/a na světě) a do jisté doby bylo součástí hardcore scény (HC). Dnes se výrazem emo titulkuje každá tvrdší hudba, do které se dávají nějaké emoce, city atp. (emo je zkratka emotional).

Jak se emo čte?

První krok, jak se stát emo spočívá v tom, že se naučíš slovo emo vyslovovat. Chápeš, jakej by to mohl být trapas, kdybys to nevěděl/a? Emo můžeš číst tak jak je napsané [emo] nebo anglicky jako [ímo]. Dobře, první krok máme za sebou, popojedem.
Víš, že: První česká kapela, která se zasloužila o propagaci ema, byla Vypsaná fixa s písní 1982? Viz část textu: "…jsem malej ímo a ty jsi princezna…"

Muzika a hudba obecně

Bylo by to na opravdu dlouhé povídání a není zde na to prostor, takže část ohledně emo hudby vezmeme pouze ve zkratce. Pokud chceš být správný emo boy či emo girl, musíš poslouchat emo hudbu. Je mnohdy těžké posoudit, co v hudbě ještě spadá do soudku emo, nicméně nic nezkazíš skupinami jako jsou My Chemical Romance, Taking Back Sunday, Fall Out Boy, PANIC! at the disco, All American Rejects. Tyhle skupiny v případě, že s emem začínáte, jakmile budete poslouchat emo dýl, zjistíte, že jsou i další mnohem lepší (mnohem víc emo) kapelky, z nichž většina sídlí na MySpace a podobných webech. Stejně tak zjistíte, že emo má spoustu subžánrů, jako je screamo (pojďmě si trochu zařvat), emocore (takové melodické hardcore, někdy hodně do popu), hardcore emo (budeme hodně hlasití a nebude nám moc rozumět) a další.

Emo a životní postoje

Být emo s sebou nese jisté společenské závazky a zvyklosti. Pravidlo číslo jedna je, že byste měli zapomenout na všechny ostatní. Už žádné party s přáteli, žádné navštěvování kina a pochichotávání se s kamarádkami. Jako emo se musíte ze společnosti vyčlenit, stáhnout se do své ulity, najít si ten nejtemnější kout ve svém pokoji a vycházet z něho pokud možno co nejméně. Když to budete pořádně trénovat, dříve či později se dostaví to, k čemu by měl jednou každý emař dojít - depky. Deprese prostě k emu patří a kdo nemá depky, jakoby (emař) nebyl!
Jako správný emař by ses měl/a stavět proti různým společenským nešvarům jako je nadměrné pití alkoholu nebo užívání drog. Značná část emo lidí je sxe, tedy Straight Edge, takže odmítají zásadně pití, kouření nebo sex. (i když spousta z nich tyhle věci provozuje, aby byli cool…).
Sebeubližování nebo myšlenky na sebevraždu by rovněž měly patřit k tvému dennímu chlebu. Tohle prostě emové dělají, protože jim celý svět ubližuje (určitě to znáš, že?). Nos proto vždycky při sobě pár žiletek, provaz nebo nůž, nikdy nevíš, kdy se něco z toho může hodit (tvoji rodiče určitě znají tzv. KPZ - krabičku poslední záchrany - do ní si pár těchto věcí můžeš schovat a mít je vždy při sobě, to víš, kdyby náhodou šlo do tuhého a začala odcházet deprese…)

Emo boys vs. emo girls

Bude to pro tebe možná k nevíře, ale většina emo lidiček jsou kluci! To především z důvodu, že jsou odmítáni perfektně vypadajícími holkami anebo proto, že mají malé penisy a stydí se za to a emo je způsob, jak se s tímto problémem vypořádat. Holky jsou na tom ale se svými trápeními podobně - začínají mít deprese třeba z toho, že nemají dokonalá těla, něco je u nich v nepořádku a proto je emo logickým výústěním jejich problémů. (Netvrdím, že emo holky nejsou krásné, ale už jsi někdy slyšel/a o nějaké Miss, co by byla emo?).
Kluci emo jsou většinou na kluky!
Nedá mi to, aby se nezastavil u problémů se sexualitou. Pokud se ti aspoň trochu zdá, že se ti líbí zástupci stejného pohlaví, dá se říci, že jsi emo. Spousta emo je totiž jako ty orientována na stejné pohlaví - i když holky většinou bývají lesbičky, kluci zase spíše bisexuálové. Jsi holka cítíš se, že tě přitahují i kluci i holky? Klid, i ty jsi samozřejmě emo. Nyní se pojďme podívat na to, jak dát najevo, že patříš k stále se zvětšující skupince emo lidiček.

Jak se česat a jak mít vlasy jako emo

Zatím tu nepadlo téměř to nejzásadnější - pokud chceš být emo, měl bys dbát na své vlasy. Právě vlasy mohou být jedním z hlavních poznávacích znaků příznivců stylu emo. To úplně nejjednoduší pravidlo, jak poznat svého emaře říká, že emař vždycky ukazuje jen jedno oko. Druhé má zakryté vlasy sčísnutými na patku. Nikdo neví, proč to tak je, obecně se traduje, že se tím snažíš ukrýt před světem nebo že to je jen prostě z nedostatku sebeúcty.
Jak mít emo vlasy
Druhou zásadní věcí v případě emo účesu je barva vlasů. Ta by měla být bez výjimky černá nebo hnědá. Jasně, jsou sice mezi náma bloďatí emaři, ale ti opravdu nejsou tak silní ve svém přesvědčení jako my ostatní! Prostě když chceš být emo, jdi do černé. Tečka. (barev na vlasy je všude spousta, takže proč se nějak zbytečně odlišovat?). (Dobře, přiznávám, emo budete i s jinýma barvama vlasů [ostře růžová, světle fialová, ledově modrá, jasně červená nebo zelená], já jen tu černou mám tak rád)

Je to nutnost pro emo boys and emo girls?

Nikde není psáno, že musíte mít dlouhé vlasy přes oko, nicméně tak budete snázeji identifikovatelní jinými emaři. V případě kluků je to tedy nutnost (ne ovšem nezbytnost). Holky mohou mít vlasy krátké i dlouhé, ovšem v každém případě by měly být doplněny nějakou čelenkou (nejlépe růžovou a nejlépe tam mohou být čelenky i dvě - čím víc čelenek, tím víc emo), případně nějakou odpovídající stuhou nebo sponou.

Emo styl, emo móda neboli emo fashion

Víš, že emo znamená v latině koupit? Takže jestli chceš být správný emař, musíš často nakupovat. Je jedno, co to bude, jde tu především o ten samotný nákupní akt. Přesně v okamžiku placení a předávání peněz té podivné osobě za kasou jsi na vrchlu ema. (Pozor: předtím, než se vrhnete na nákupy, je třeba si osvojit chození z koutů na denní světlo, viz dále). Ptáš se, co všechno si kupovat, pokud chceš být správný emo boy či emo girl? Náš malý módní průvodce ti v tomhle všem pomůže! Připraven? Jdeme na to…

Jak se oblékat jako emo boy

Jak bylo řečeno, obarvené černé vlasy, to je základ. Případně se ještě připouští velmi krátké vlasy (pokud vlasů není mnoho). Rozhodně nic nezkazíte zarostlou tváří (pokud máte co holit) - ovšem jen takovou tou po dvoudenním neholení! Na hlavu narazte čepici, tzv. che gevarovku. V uších (a jiných tělních částech) byste samozřejmě měli mít nějaký ten piercing (čím víc jich máte, tím více jste emo). Základem je pierc ve rtu, posunutý doleva či doprava. Noste uplé oblečení (kupujte si všechno o číslo menší!), všechno nejlépe černé občas ozvláštněné nějakou sytou barvou (především růžová). Rozhodně nic nezkazíte tzv. babičkovskými svetry (takové ty svetry, které jste neradi nosili jako malí), noste trička do V, zpod nich by měla vyčuhovat košile (většinou bílá). Kalhoty noste rozhodně uplé (nezapomeňtě, hiphop je out), ovšem na zadku volnější. Na ně napasujte nějaké perfektně padnoucí pásek s pyramidkami. Boty dle libosti, pravověrní emaři nosí jedině Conversky, ale nic ale nezkazíte skate botami, vanskami apod.
Buď emo boy

Jak se oblékat jako emo girl

Emo girls mají co se oblékání týče obrovské možnosti. Stylů, které emo ovlivnily je spousta. V oblečení nejsou žádná pravidla, ovšem platí že letí proužkované věci (samozřejmě opět převažuje černá), sem tam se někde mohou objevit puntíky, důležitý je patřičný temný make-up (který podtrhne vaše emo-já a dá všem najevo, že o ně nestojíte). Jako správná emo girl bys neměla zapomenout na různé doplňky, které z tebe udělají emo královnu. Jsou to především čelenky (nejlépe růžové), šály (čím delší, tím lepší) nebo různé korálky a přívěšky. Stejně tak by ti také neměly chybět piercingy (hodně populární jsou plugy do uší) a na nohách Conversky. Jinak se inspirujte světem okolo a hlavně se odlište těmi proužky. Převažující barvy by měly být černé, hnědé (khaki), tmavě zelené atp. Všechny křiklavé barvy by pak měly sloužit jako doplněk (tj. jen s čistě žlutým tričkem emo nebudete!). Inspirací budiž obrázky níže.
Buď emo girl

Oblečení pro něj i pro ni

Spousta doplňků se dá použít pro něj i pro ni. Jsou to hlavně odznáčky. Opět čím více, tím lépe. Těmi si můžete zkrášlit třeba batoh nebo tašku nebo rovnou oblečení (třeba u kluků na čepici to vypadá cool!). Jestliže nosíte brýle, jediný povolený typ jsou takové ty se silnými obroučkami, s nimiž budete vypadat opravdu intelektuálně. Dále můžete nosit nějakou tašku, k emu patří tzv. DYI žebračenky (plátěné tašky domácí výroby přes rameno), ale rozhodně nic nezkazíte nějakou kupovanou tašku (ale musí být přes rameno, batohy v emu moc nefrčí!). Tak, tím jsme probrali to, jak bys měl/a vypadat, aby jsi všem dala najevo, že jsi emo. Čti dál, abys věděl/a, kde na ty pravé emo boys and emo girls jako ty narazit!

Kde hledat emo lidi?

Člověk je sice tvor společenský, ale emo ne! Tedy občas je ale cool zajít do společnosti a ukázat, kdo je ten největší emař, že. Tady máš pár tipů na místa, kde se lidé vyznávající emo styl nejčastěji zdržují:
  • skate parky - pokud chceš být správný emař, tak sk8 parky sjou tím pravým místem k seznámení s dalšími emo kids
  • obchody s hudebninami - ovšem málokdy si tu něco koupí, mají přece internet!
  • v různých temných rozích a ulicích - většinou je poznáš podle toho, že kouří cigaretu a co 3 až 4 sekundy pohazují hlavou, aby si spravili vlasy padající do čela
  • knihovny - emo lidičky bývají často intelektuálové a rádi (a často) čtou různé manga komiksy a sledují anime
  • za počítačem - servery typu MySpace.com nebo VampireFreaks.com jsou plné emařů, stačí si najít jen toho nejvhodnějšího! (toho poznáte podle fotky v profilu, která by měla být focena z úhlu 37,5 stupně!)
  • na koncertě - koncerty jsou samozřejmě skvělým místem k potkání emařů

Emo mluva aneb jak být správným emařem na netu

Takže jelikož je třeba i v hlubokých vodách internetu dávat najevo, kdo a co je nejlepší (EMO!), je třeba si osvojit několik hlavních zásad, jimi když se budeš řídit, budeš správně emo. Začneme především tím, jak se vyjadřovat obecně. Pravidlo číslo jedna zní emoce. Ať už budeš o čemkoliv psát, nezapomeň zmínit, jak to na tebe působí, co to s tebou vnitřně dělá, jak se cítíš a zda z dané věci máš větěí či menší chuť na sebevraždu. Forma tvého sdělení by měla být pokud možno co nejvíce emo. Že nevíš, co to znamená? Tak třeba aby už jediný pohled na písmenka dával najevo, že tohle je opravdu EMOtivní text. Často používej zkratky, aby nikdo nevěděl, o čem píšeš (ale zase aby to emaři jako ty poznali!).
Emo ikonkaEmo ikonkaEmo ikonkaEmo ikonka
Určitě nic nezkazíš osvojením si tzv. leet [1337] speaku, což jsou různé zkratky typu omg (význam: "O můj bože"), wtf (význam: "Co to sakra je"), rofl (význam: "Z toho se válím smíchem pod stolem"), lol (význam: "Tak to bylo směšný"), imho (význam: "Já si myslím" [imho se dá navíc skvěle zkrátit jen na imo!]), populární české mtmmmr (význam: "Mám tě moc moc moc moc rád/a [samosebou čím víc "m", tím víc emo]). Rovněž nesmíš zapomenout na speciální emo smajlíky! To, že máš něco rád/a vyjádříš <3 (opět čím víc,…) nebo polibek můžeš někomu poslat ?-* (Pozor! :-* je obyčejnej [čti: ne-emo] polibek, tomu se vyhni!).
Aby jsi byl na netu odlišitelný od masy tupých oveček (ne-emařů), používej na chatech a na MySpace zásadně všeříkající přezdívky typu x.suicider.x nebo třeba x.ihavenoboy.x.

Jak být emo v kostce - shrnutí výše uvedeného

Noste dlouhé vlasy zakrývající jedno oko. Mějte profil na serverech typu MySpace.com. Tam vystavte své fotky, které by měly být zásadně z úhlu 37,5 stupně. Nikdy se na fotkách nesmějte. Pokud se nefotíte z tohoto úhlu, foťte se napřímo, ale přes zrcadlo (nezapomínejte na to skrývat část svého obličeje vlasy!). Oblečení noste převážně černé, sem tam ozvláštněné nějakou sytou barvou (růžová). Jeho velikost by měla být o číslo menší než běžně nosíte (aby bylo řádně upnuté). Pokud máte možnost výběru, volte oblečení s proužky, puntíky, na nohy potom boty značky Converse (klasické AllStarky). K oblečení volte různé emo doplňky jako jsou odznáčky, šály nebo třeba čelenky. Seďte v rohu a brečte, moc se nestýkejte s lidmi, když už, tak maximálně jen s těmi z MySpace. Pokud vás někdo z nich naštve, sežeňte si žiletku a začněte přemýšlet o sebevraždě a povězte o tom všem okolo. Poslouchejte emo muziku. Buďte in, buďte emo.
Be hardcore emo!

.:Emo Boys:.

12. ledna 2008 v 10:52 | Kikuška |  EMO

Tretia SuperStar pripravuje album

12. ledna 2008 v 10:49 | Kikuška |  SuperStar
Vierka Berkyová11.01.2008 14:58 - BRATISLAVA
Po tom, ako sa stala šestnásťročná Vierka Berkyová treťou slovenskou SuperStar, sa zrejme nezastavila. Vystupovanie na rôznych kultúrnych akciách, poskytovanie rozhovorov médiám. Okrem toho zrejme musela dobiehať zameškané učivo v škole a venovať sa aj svojej rodine, ktorá jej určite počas súťaže veľmi chýbala. To je však daň za úspech.
Sympatická Vierka napriek vyťaženiu v tempe nepoľavila. Vraj chystá svoj prvý album, ktorý bude zmesou RnB, hip-hopu, funky a iných hudobných štýlov. Ponesie meno BeryShine, ktoré si talentovaná speváčka zvolila aj ako umelecké meno. Jej fanúšikovia sa majú teda na čo tešiť.

Okrem Vierky potešia fanúšikov svojimi albumami aj iní finalisti SuperStar, napríklad strieborný superstárista, rocker Robo Šimko z Rožňavy (18). Okrem toho, že koncertuje so svojou kapelou Massriot, sa pousiloval aj na príprave svojho albumu, ktorý je vraj už takmer hotový. Jeho piesne budú údajne veľmi kvalitné, tak sa teda necháme prekvapiť.

Nezaháľa však ani Ivanka Kováčová (17), finalistka zo Žiaru nad Hronom. Pripravuje nový album, na ktorom by mala mať aj vlastné skladby. Okrem toho vraj chystá aj nejaké koncerty v rodnom meste. Ivka vystupovala vždy s kapelou svojho otca, ak však dopadne všetko, ako má, zmení sa to. Vraj si už vyhliadla novú kapelu.

Čoskoro teda svetlo sveta uzrú albumy viacerých superstáristov. Ktovie, či budú úspešnejšie ako albumy superstáristov z predchádzajúcich sérií tejto populárnej speváckej súťaže. Vzhľadom ku vysokej kvalite tohtoročnej SuperStar to možno očakávať.

BANNER NA NAJ STRÁNKU!!!

12. ledna 2008 v 10:45 | Kikuška |  Úvod
Ufonek.net - váš svět zvířátek

Moja 86. výhra

3. ledna 2008 v 16:40 | Kikuška |  Moje diplomky a cenky